پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالخروج ۴.۵ تریلیون توکن شیبا اینو از صرافی بیت‌ ویوو؛ ادامه پذیرش رمزارزهای شبکه شیباریوم
خروج ۴.۵ تریلیون توکن شیبا اینو از صرافی بیت‌ ویوو؛ ادامه پذیرش رمزارزهای شبکه شیباریوم عکس

خروج ۴.۵ تریلیون توکن شیبا اینو از صرافی بیت‌ ویوو؛ ادامه پذیرش رمزارزهای شبکه شیباریوم

September 25, 2023
12
0

پلت‌فرم وال‌آلرت (Whale Alert) که ردیابی جزئیات تراکنش‌های بزرگ ارز دیجیتال را انجام می‌دهد، در تازه‌ترین گزارش خود از حرکت حجم قابل‌توجهی ارز دیجیتال شیبا اینو خبر داده است. این مقدار شیبا اینو از صرافی بیت ویوو (Bitvavo) در آمستردام خارج شدند. مقدار توکن‌های منتقل شده ۴.۵۹۵ تریلیون به ارزش ۳۳.۳۷ میلیون دلار در زمان انتقال بود.

با این حال بنا به آنچه بعدا وال آلرت در پستی در شبکه اجتماعی ایکس (توییر) اعلام کرد، این تراکنش در واقع یک تراکنش داخلی خودِ صرافی بیت ویوو بوده است. از قرار معلوم بیت ویوو با انتقال ۴.۵ تریلیون توکن شیبا اینا به یکی از کیف پول‌های خودش، توکن‌هایش را توزیع مجدد کرده است.

در همین حال،‌ هفته گذشته خبر رسید که وب‌سایت لیبور ایکس (LaborX) که فریلنسرها و کارفرمایان حوزه کریپتو و وب ۳ را به هم متصل می‌کند، دو توکن اصلی شبکه شیباریوم، شیبا اینو و بون (BONE) را به عنوان روش‌های پرداخت خود پذیرفته است.

درباره شیبا اینو بیش‌تر بخوانید:

شیتوشی کوساما به‌جای توکن‌سوزی از پذیرش گسترده‌تر شبکه حمایت کرد

میلیاردها توکن شیبا اینو در آگوست سوزانده شدند؛ توکن‌سوزی ماهانه شیب دو برابر شده است

لیبور ایکس قبلا شیبا اینو را در فهرست ارزهای دیجیتال قابل‌پرداخت پلت‌فرم خود پذیرفته بود، اما هفته قبل اعلام کرد که رمزارز بون نیز به این جمع اضافه می‌شود. پذیرفته‌شدن شیبا اینو همچنان ادامه دارد؛ چرا که ارائه‌دهنده کیف پول مث ولت (MathWallet) نیز اعلام کرد که از توکن شیبا اینو پشتیبانی می‌کند.

در همین حال نرخ سوزاندن توکن‌های شبکه شیباریوم دوباره افزایش یافته است. بر اساس داده‌های پلت‌فرم شیبابرن (Shibburn) که نرخ سوزاندن توکن‌های شیبا اینو را ردیابی می‌کند، در طول ۲۴ ساعت گذشته علاقه‌مندان شیبا اینو در حذف مقدار چشمگیری توکن سهیم بوده‌اند. در مجموع، ۲۴۷.۷۵۳ میلیون توکن شیبا اینو به کیف پول‌های بلااستفاده منتقل و برای همیشه در آنجا قفل شده است. میزان سوزاندن توکن‌های شیبا اینو نیز در این بازه زمانی ۳۵.۸۸ درصد افزایش یافته است.

در میان این تراکنش‌ها که در خلال آنها صدها میلیون توکن شیبا اینو به کیف پول‌های مُرده انتقال پیدا کردند، یک معامله قابل‌توجه به چشم می‌خورد. در این معامله ۱۹۱.۵۳ میلیون توکن به کیف پول بلااستفاده شبکه انتقال داده شد و تقریبا تمام این مقدار توکن‌ها نیز سوزانده شدند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today