پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتال۳۵ درصد از تمام اتریوم‌های در گردش در تنها ۱۰ کیف پول نگهداری می‌شود
۳۵ درصد از تمام اتریوم‌های در گردش در تنها ۱۰ کیف پول نگهداری می‌شود عکس

۳۵ درصد از تمام اتریوم‌های در گردش در تنها ۱۰ کیف پول نگهداری می‌شود

August 26, 2023
5
0

گزارش جدید سانتیمنت (Santiment)، پلت‌فرم جامع اطلاعات بازار نشان می‌دهد، ۱۰ کیف پول بزرگ اتریوم که دارندگان بیش‌ترین حجم اتریوم هستند، پس از افت قیمت اخیر دومین ارز دیجیتال برتر بازار به دارایی‌های کیف پول‌های خود اضافه کرده‌اند. پلت‌فرم سانتیمنت در توییت اخیر نشان داده است که دارایی‌های ۱۰ کیف پول بزرگ اتریوم افزایش یافته و حالا این نهنگ‌ها یک‌سوم از کل اتریوم‌های در گردش را در اختیار دارند.

سانتیمنت همچنین در توییت اخیر خود فاش کرد که بزرگ‌ترین نهنگ‌های اتریوم از سرمایه‌گذاران کوچک‌تر نهایت استفاده را کرده‌اند؛ چرا که این سرمایه‌گذاران پس از افت قیمت اتریوم در هفته‌های اخیر دچار فاد (FUD، مخفف ترس، عدم اطمینان و تردید) شدند و سکه‌های دیجیتال خود را به صورت انبوه به فروش رساندند. بنابراین در شرایطی که سرمایه‌گذاران کوچک‌تر اتریوم‌های خود را از ترس افت بیش‌تر قیمت به فروش می‌رساندند، ۱۰ کیف پول بزرگ، از فرصت استفاده کرده و با خریداری این اتریوم‌ها به حجم کیف پول‌های خود اضافه کردند. حالا این کیف پول‌های بزرگ در مجموع ۳۵ درصد از کل اتریوم‌های موجود در گردش را تصاحب کرده‌اند.

پلت‌فرم سانتیمنت در اخبار جدید خود اعلام کرد که فعالیت شبکه بلاک‌چین اتریوم نیز با افزایش کیف پول‌های دارنده اتریوم افزایش یافته است. این خبر همزمان با دوره‌ای بود که قیمت اتریوم برای مدت کوتاهی از محدوده‌ی ۱۶۵۰ دلاری پایین‌تر رفت و وضعیت قیمت بسیار پرنوسانی را تجربه ‌کرد. اکنون بر اساس داده‌های پلت‌فرم سانتیمنت تعداد آدرس‌های دارنده ۱۰ تا ۱۰ هزار اتریوم به ۳۳۵ هزار آدرس افزایش یافته است. این کیف پول‌ها در فعالیت هفتگی بلاک‌چین اتریوم نشان‌دهنده تراکنش‌هایی به ارزش بیش از ۱۰ هزار دلاری هستند.

نموداری که بجامین کوون، تحلیل‌گر برجسته ارزهای دیجیتال در توییتر منتشر کرد

بجامین کوون، تحلیل‌گر برجسته ارزهای دیجیتال در آخرین توییت خود اعلام کرد که انتظار دارد قیمت اتریوم در تابستان جاری همچنان به افت خود ادامه دهد. طبق پست این تحلیل‌گر، او باور دارد که دومین ارز دیجیتال برتر بازار به لحاظ ارزش بازار از همان الگویی پیروی می‌کند در تابستان‌های چند سال اخیر دنبال کرده است.

بر اساس نموداری که کوون در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشته، قیمت اتریوم در چند سال اخیر در تابستان‌ها ابتدا افت شدیدی را تجربه کرده و سپس حرکت معکوسی را آغاز کرده و به سمت افزایش قیمت پیش رفته است. این تحلیل‌گر انتظار دارد امسال نیز شرایط برای اتریوم به همین شکل باشد. اتریوم هم‌اکنون با قیمت ۱۶۵۰ دلار در بازار معامله می‌شود. ارز دیجیتال دوم بازار در ۲۴ ساعت اخیر ۰.۲۹ درصد رشد قیمت داشته است. حجم معاملات اتریوم در ۲۴ ساعت اخیر با افت ۴۳.۳۳ درصدی به ۳.۳۱۴ میلیارد دلار رسیده است.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:U.Today