پارسیان کریپتو
خانهارز دیجیتالآی اچ تی ریل استِت پرتکل
IHT Real Estate Protocol logoآی اچ تی ریل استِت پرتکل
IHT
رتبه:#5714
0.78%
$0.0001
24 ساعت
بالا:$0.0001
پایین:$0.0001
IHT
دلار
تومان
ارزش آی اچ تی ریل استِت پرتکل
حجم معامله 24 ساعت
$2,961
ارزش بازار
$0
حداکثر ارزش بازار
$133,124
سهم از بازار
0.00%
تعداد آی اچ تی ریل استِت پرتکل
تعداد در گردش
$0
مجموع عرضه
996,491,162
حداکثر عرضه

قیمت آی اچ تی ریل استِت پرتکل

درباره آی اچ تی ریل استِت پرتکل (IHT)

قیمت امروز ارز دیجیتال آی اچ تی ریل استِت پرتکل با نماد اختصاری IHT به ارزش 0 تتر، با احتساب نرخ تتر (Usdt Price) تومان معادل (Price-Toman) تومان است. در ۲۴ ساعت گذشته این قیمت 0.781 درصد تغییر را تجربه کرده است. در حال حاضر، میزان عرضه‌ی در گردش IHT به مقدار 0 بوده و ارزش بازاری معادل0 را دارا است. حجم معامله این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته2,961 بوده است. آی اچ تی ریل استِت پرتکل IHT از نظر ارزش بازار یا مارکت کپ در رده 5714 قرار گرفته و سهم 0 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اخبار و مقالات
معرفی ارز دیجیتال بلو اسپارو؛ گنجشک آبی دنیای رمزارز، در حال اوج گرفتن عکس
معرفی ارز دیجیتال بلو اسپارو؛ گنجشک آبی دنیای رمزارز، در حال اوج گرفتن

بلو اسپارو، ارز دیجیتال نوظهوری است که با فناوری پیشرفته، اکوسیستم پویا، و رویکرد انسان‌محور، در پی ایجاد تحولی بزرگ در صنعت بلاک‌چین است. این مقاله به بررسی جامع ویژگی‌ها، مزایا، و برنامه‌های آتی بلو اسپارو می‌پردازد و دلایل شهرت روزافزون آن را مورد تحلیل قرار می‌دهد.

April 21, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال AIDOGE؛ رمزارز ای آی دوج ترکیب میم ها با هوش مصنوعی عکس
معرفی ارز دیجیتال AIDOGE؛ رمزارز ای آی دوج ترکیب میم ها با هوش مصنوعی

ارز دیجیتال ای آی دوج (AIDOGE) یک ارز دیجیتال جدید است که ترکیبی از ارز دیجیتال، هوش مصنوعی و میم کوین هاست. این ارز روی شبکه لایه دوم آربیتروم راه اندازی شده و هدف آن تولید محصولات مبتنی بر وب 3 و استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی است. توکن AIDOGE این امکان را به کاربران می دهد تا با کمک هوش مصنوعی، میم های خلاقانه ایجاد کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. ویژگی های اصلی آن شامل مکانیسم رای گیری برای تعیین میم های جذاب، امکان استیکینگ توکن ها و دریافت پاداش است. ای آی دوج شباهت هایی با دوج کوین دارد اما تفاوت آن عرضه نامحدود و تعداد بسیار زیاد توکن هاست. آینده این ارز دیجیتال به پیشرفت هوش مصنوعی و استقبال کاربران از آن بستگی دارد.

April 21, 2024
0
0