پارسیان کریپتو
خانه
صرافی بینگ ایکس فعالیت کاربران ایرانی را محدود می‌کند! عکس

صرافی بینگ ایکس فعالیت کاربران ایرانی را محدود می‌کند!

April 15, 2024
0
0

گزارش‌ها از محدود شدن کاربران ایرانی در صرافی بینگ ایکس (BingX) خبر می‌دهد. بینگ ایکس یکی از معدود صرافی‌های خارجی بود که کاربران ایرانی می‌توانستند بدون نیاز به احراز هویت در آن فعالیت کنند. اما خبرهای تازه از تغییر این روند در بینگ ایکس خبر می‌دهد.

در همین حال، برخی منابع مؤثق پیش از این گفته بودند که ممکن است به زودی احراز هویت در صرافی مکسی (MEXC) هم الزامی می‌شود. این موضوع به دلیل اینکه مکسی یکی از محبوب‌ترین صرافی‌های خارجی در بین ایرانیان است، بار دیگر باعث نگرانی کاربران ایرانی شد.

چند روز قبل وب‌سایت کوین‌تلگراف، گزارشی در خصوص فعالیت آزادانه کاربران ایرانی در صرافی بینگ ایکس منتشر کرد. در این گزارش آمده بود که کاربران ایرانی علی‌رغم تحریم‌های اقتصادی علیه این کشور امکان فعالیت و احراز هویت با مدارک شناسایی ایرانی را دارند.

همین موضوع باعث شد تا صرافی بینگ ایکس مجبور به شفاف‌سازی شود و اطلاعیه‌ای در این خصوص منتشر کند. نکته جالب همزمانی انتشار این اعلامیه با شدت گرفتن تنش‌ها در خاورمیانه است. به هر حال، بینگ ایکس اعلام کرد که از این به بعد استفاده از تمام خدمات این صرافی با آی‌پی ایران و احراز هویت جدید با مدارک شناسایی ایرانی امکان‌پذیر نیست.

پیش‌ از این، احراز هویت در صرافی بینگ ایکس اصلا اجباری نبود و کاربران می‌توانستند بدون احراز هویت در صرافی فعالیت کنند. حال با توجه به این موضوع، احتمالا کاربران ایرانی مجبور به استفاده از آی پی به غیر از ایران خواهند بود. نکته دیگر اینکه اخیرا صرافی بینگ ایکس پشتیبانی از زبان فارسی را از پلت‌فرم خود حذف کرده است. هم‌اکنون دسترسی به زبان فارسی، تنها از طریق آی‌پی‌های مجاز امکان‌پذیر است.

به هر حال، همچنان باید منتظر در صورت اجرایی شدن تغییرات جدید، صرافی بینگ ایکس به کاربران فرصت کافی برای برداشت موجودی حساب‌شان را می‌دهد. در همین حال، حتی در صورت تغییر شرایط، کاربرانی که پیش از این در بینگ ایکس احراز هویت شده‌اند، هیچ منعی برای فعالیت و استفاده از خدمات این صرافی را ندارد. بلکه تنها باید با تغییر آی پی و استفاده از آی‌پی‌های مجاز از خدمات صرافی استفاده کنند.

بیشتر بخوایند: صرافی بینگ ایکس چیست

درباره نویسنده

فرید کریمی

ثبت نظر جدید

0/200

[object Object] عکس

نات کوین در صرافی‌ بایننس لیست می‌شود!

بیش از ۳۵ میلیون نفر از اعضای جامعه نات کوین (NOT) با هیجان فراوان منتظر لیست شدن رسمی این ارز دیجیتال در صرافی‌ها هستند. حال خبر می‌رسد که این رمز ارز قرار است روز پنج‌شنبه رسما راه‌اندازی شود.

نات کوین، یک ربات تلگرامی است که به کاربرانش...

May 16, 2024
0
0
[object Object] عکس

صرافی بینگ ایکس فعالیت کاربران ایرانی را محدود می‌کند!

گزارش‌ها از محدود شدن کاربران ایرانی در صرافی بینگ ایکس (BingX) خبر می‌دهد. بینگ ایکس یکی از معدود صرافی‌های خارجی بود که کاربران ایرانی می‌توانستند بدون نیاز به احراز هویت در آن فعالیت کنند. اما خبرهای تازه از تغییر این روند در بینگ ایکس خبر...

April 15, 2024
0
0
[object Object] عکس

پایان مرحله استخراج نات کوین و شروع ایردراپ توکن Notcoin

نات کوین یک بازی محبوب در پیام رسان تلگرام است که طرفداران زیادی پیدا کرده است. در این بازی، کاربران باید روی تصویر یک سکه کلیک کنند تا امتیاز یا ارز مجازی بازی را به دست آورند. هرچه بیشتر کلیک کنند، امتیاز بیشتری کسب می کنند.

اما سازندگان...

March 26, 2024
0
0