پارسیان کریپتو
خانهاخباران اف تیملانیا ترامپ برای کمک به کودکان به‌سرپرستی قبول‌شده مجموعه NFT عرضه کرد
ملانیا ترامپ برای کمک به کودکان به‌سرپرستی قبول‌شده مجموعه NFT عرضه کرد عکس

ملانیا ترامپ برای کمک به کودکان به‌سرپرستی قبول‌شده مجموعه NFT عرضه کرد

June 30, 2023
991
0

ملانیا ترامپ روز پنجشنبه (۸ تیر) خبر از انتشار مجموعه NFT خود در شبکه سولانا داد. این مجموعه توکن‌های غیرقابل معاوضه ۱۷۷۶ توکن دارد که نمایانگر سال اعلام استقلال کشور آمریکا است. هرکدام از NFTهای مجموعه عکس‌هایی از جاذبه‌ها مشهور کشور آمریکا از جمله ناقوس آزادی (نماد فرهنگی انقلاب آمریکا در فیلادلفیا،پنسیلوانیا) و کوه راشمور (یادبود ملی در پنینگتن، داکوتای جنوبی) به همراه یک قطعه موسیقی میهن‌دوستانه هستند.

ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا و همسر دونالد ترامپ، رئيس‌جمهور سابق آمریکا در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی فاکس‌ نیوز در مورد مجموعه NFT خود صحبت کرد. خانم ترامپ اشاره کرد که او این امتیاز ویژه را داشته که از هرکدام از مکان‌های الهام‌بخش مجموعه‌ی ۱۷۷۶ NFT خود دیدن کند. او در ادامه ضمن تأکید براهمیت اعلامیه‌ استقلال آمریکا که روز ۴ جولای سال ۱۷۷۶ به امضا رسید از میراث، فرهنگ و میهن‌دوستی خود ابراز غرور کرد.

در همین رابطه بیش‌تر بخوانید:

افزایش قیمت مجموعه NFT ترامپ پس از شروع محاکمه رئیس‌جمهور سابق آمریکا

ملانیا ترامپ در این مورد گفت: «میراث ملی، فرهنگ و میهن‌دوستی ما در اینجا [مجموعه NFT‌ها] نشان داده می‌شود. تا به امروز کلمات اعلامیه‌ استقلال از خود بی‌خودم می‌کند. به آمریکایی بودن خودم افتخار می‌کنم.»

ملانیا ترامپ اظهار داشت که ۱۰۰ درصد درآمدهای حاصل از فروش مجموعه NFT صرف بنیاد Be Best او می‌شود. هدف این بنیاد خیریه فراهم کردن فرصت‌های آموزشی و کمک هزینه‌های تحصیلی برای کودکان به سرپرستی پذیرفته‌شده است.

به نظر می‌رسد ملانیا ترامپ راه همسرش را برای پیوستن به بازار NFT دنبال می‌کند. رئیس‌جمهور سابق آمریکا در دسامبر سال گذشته مجموعه NFT خود را در شبکه پالیگان عرضه کرد. توکن‌های مجموعه NFT ترامپ شامل ۴۷ هزار توکن منحصر به فرد است که هرکدام ترامپ را در نقش‌های مختلفی همچون ابرقهرمان، گاوچران و فضانورد نشان می‌دهند. صاحبان NFTهای ترامپ دسترسی‌های ویژه‌ای از جمله شرکت در ضیافت‌های شام و ملاقات خصوصی با او را به دست آورده‌اند. پس از اعلام خبر عرضه مجموعه توکن‌های غیرقابل ‌معاوضه ملانیا ترامپ، مجموعه NFT همسرش نیز واکنش مثبتی نشان داد و فروش توکن‌های این مجموعه به شدت افزایش پیدا کرد.

منابع:crypto