پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالسرمایه‌گذار پپه کوین بعد از سود ۱.۶۷ میلیون دلاری، دوباره پپه خرید
سرمایه‌گذار پپه کوین بعد از سود ۱.۶۷ میلیون دلاری، دوباره پپه خرید عکس

سرمایه‌گذار پپه کوین بعد از سود ۱.۶۷ میلیون دلاری، دوباره پپه خرید

August 31, 2023
12
0

یکی از سرمایه‌گذاران اولیه پپه کوین (Pepe Coin) که ۱.۶۷ میلیون دلار سوده کرده بود، با وجود اتهام‌‌های سنگینی که بر علیه او مطرح شده، دوباره اقدام به خرید میم کوین کرد. این سرمایه‌گذار در ساعات پایانی روز سه‌شنبه اقدام به خرید ۱.۰۴ تریلیون توکن پپه به قیمت تقریبا ۹۵۰ هزار دلار کرد. این خرید سرمایه‌گذار پپه با توجه به اتهام‌هایی که بر علیه او مطرح است تعجب بسیاری از اعضای جامعه میم کوین محبوب را برانگیخته است.

این سرمایه‌گذار قبلا در زمان راه‌اندازی پپه کوین ۲.۴۳ تریلیون توکن به ارزش ۶۰ دلار را خریداری کرده بود. او پس از اینکه قیمت میم کوین بالا رفت، سود هنگفت ۱.۶۷ میلیون دلاری را به دست آورد. قیمت پپه در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۶ درصد افزایش پیدا کرده است. این احتمال وجود دارد که سرمایه‌گذار مورد نظر تصمیم گرفته باشد پس از اعلام رأی پیروزی شرکت گری اسکیل در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) دوباره میم کوین خریداری کند؛ چرا که انتظار می‌رود بازار ارزهای دیجیتال دوباره وارد دور صعودی شود. انتظار این سرمایه‌گذار چندان دور از ذهن نبود، چرا که پیروزی شرکت گری اسکیل همچون جرقه‌ای بازار ارزهای دیجیتال را مشتعل کرد و باعث شد بیت کوین در نمودارهای روزانه بیش از ۵ درصد افزایش قیمت داشته باشد.

اگرچه توکن الهام‌گرفته از شخصیت پپه‌ی قورباغه پیروی بازار بزرگ‌تر ارزهای دیجیتال است و به طبع باید شاهد افزایش قیمت این میم کوین نیز باشیم، اما این رمزارز اوضاع متزلزلی‌تری نسبت به رقبای خود دارد. چند روز قبل صفحه رسمی این میم کوین در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر) اعلامیه‌ای منتشر کرد و به ادعاهای کاربران در خصوص شک و شبه‌ای که در خصوص کلاهبرداری راگ پول (Rug Pull) به وجود آمده بود پاسخ داد.

اعلامیه صفحه رسمی پپه کوین در ایکس

به گفته توسعه‌دهندگان پپه کوین، سه نفر از اعضای سابق تیم توسعه‌دهنده پپه در برداشت ۱۵ میلیون دلار از توکن‌های پپه نقش داشته‌اند. این سه عضو سابق وارد کیف پول چندامضایی شده‌اند و ۱۶ تریلیون میم کوین معادل ۶۰ درصد کل دارایی‌های این کیف پول را به سرقت برده‌اند. آنها مدتی بعد حساب کاربری‌های خود در شبکه‌های اجتماعی را نیز حذف کردند تا تردیدهای زیادی پیرامون اکوسیستم پپه کوین و احتمال وقوع یک کلاهبرداری راگ پول مطرح شود.

علاوه بر این، با توجه به داده‌های پلت‌فرم اینودی‌بلاک (IntoTheBlock) تراکنش‌های بزرگ پپه ۳.۴۹ درصد کاهش پیدا کرده‌اند. در همین حال، سرمایه‌گذاران سودده این میم کوین با وجود افزایش قیمت پپه در روزهای اخیر ۲.۸۸ درصد کاهش پیدا کردند. هم‌اکنون ۷۷ درصد از دارندگان رمزارز پپه زیان‌ده باقی‌مانده‌اند، ۲۱ درصد سود کرده‌اند و ۲ درصد در وضعیت سربه‌سر قرار دارند.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Watcher Guru