پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالبه باور تحلیل‌گران، قیمت بیت کوین رکوردهای تازه‌ای را جابه‌جا می‌کند
به باور تحلیل‌گران، قیمت بیت کوین رکوردهای تازه‌ای را جابه‌جا می‌کند عکس

به باور تحلیل‌گران، قیمت بیت کوین رکوردهای تازه‌ای را جابه‌جا می‌کند

November 1, 2023
482
0

CryptosRUs، یکی از تحلیل‌گران برجسته ارزهای دیجیتال در ویدئوی اخیر خود، پیش‌بینی کرد که بیت کوین ممکن است در آستانه‌ی یک روند صعودی بزرگ قرار داشته باشد. این یوتیوبر در ویدئوی روز گذشته خود علاقه هرچه بیش‌تر مردم به پادشاه ارزهای دیجیتال و پذیرش سازمانی را از از دلایل اصلی خود برای افزایش قیمت چشمگیر بیت کوین عنوان کرد.

این تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال در گفته‌های خود گفت که ثبت‌ درخواست‌های صندوق‌ معامله بورسی (ETF) بیت‌کوین از سوی برخی از غول‌های مالی جهان مانند بلک راک (BlackRock) و والکری (Valkyrie) نیز یاد کرد، موضوعی که به باور او نشان از حضور قدرت‌مند سرمایه‌گذاران بزرگ در این بازار خبر دهد.

این یوتیوبر همچنین به اعلامیه جدید وزارت خزانه‌داری آمریکا نیز اشاره کرد. این وزارت روز دوشنبه اعلام کرده بود که قرار است به میزان ۷۷۶ میلیارد دلار وام برای تأمین بودجه سه ماهه پایانی سال ۲۰۲۳ نیاز دارد.

در همین خصوص بیش‌تر بخوانید:

بیت کوین آماده روند صعودی بعدی؛ ۸۰ درصد دارندگان بیت‌کوین سود کرده‌اند

بایدن لایحه بودجه را امضا کرد؛ طرح تعطیلی دولت آمریکا عملا لغو شد

به باور این تحلیل‌گر، او پیشنهاد کرد که این چاپ بیش از حد پول می تواند منجر به پذیرش بیشتر بیت کوین به عنوان محافظ تورم شود.
CryptosRUs در همین حال در ویدئوی جدید خود به صحبت‌های استن دراکن‌میلر، سرمایه‌گذار میلیاردر اشاره کرد. دراکن‌میلر در جدیدترین صحبت‌های خود گفته بود که بیت کوین می‌تواند یک سرمایه‌گذاری بسیار خوب برای افراد نسل وای (هزاره‌ها) باشد. دراکن‌میلر اذعان کرد که هم‌اکنون خودش اصلا هیچ ارز دیجیتالی ندارد، اما اشاره کرد که او بیت کوین را یک برند ارزشمند می‌تواند و گفت که خودش «احتمالا باید مقداری از این ارز دیجیتال داشته باشد.»

CryptosRUs همچنین اشاره کرد که به جز بیت کوین در بالاترین قیمت خود در ۱۲ ماهه اخیر قرار دارد، سولانا نیز رشد قیمت چشمگیری را تجربه کرده است. گفتنی است که قیمت بیت کوین از ابتدای سال تاکنون ۱۰۸ درصد رشد داشته است. قیمت این ارز دیجیتال از تقریبا۱۶،۵۰۰ هزار دلار در حدود ۱۲ ماه گذشته به حدود ۳۴،۴۰۰ دلار رسیده است.

ارز دیجیتال سولانا نیز در یک ماه اخیر حدود ۸۰ درصد رشد قیمت داشته است. این ارز دیجیتال هم‌اکنون با قیمت ۳۸.۳۲ دلار در بازار معامله می‌شود. حال، این یوتیوبر و تحلیل‌گر ارزهای دیجیتال صراحتا عنوان کرد که خودش توانسته از راه معامله اهرمی سود چشمگیری از راه رمزارز سولانا به دست بیاورد و مبلغ ۳ هزار دلار را در یک روز به ۹ هزار دلار تبدیل کند. با این حال، او به بینندگان خود هشدار داد که بهتر است از استراتژی‌های پرخطر معاملاتی صرف‌نظر کنند.

در معامله اهرمی که از جمله معاملات پرریسک به حساب می‌آید، معامله‌گران با پرداخت سپرده‌ای محدود می‌توانند از صرافی یا پلت‌فرم معاملاتی مبلع زیادی وام بگیرند و از آن برای به دست آوردن سودهای کلان استفاده کنند. تقریبا به مانند آنچه قماربازان دنیای ورزش انجام می‌دهند، در معاملات اهرمی نیز هرچقدر که معامله‌گر ریسک‌ بیش‌تر کند، پاداش بیش‌تری نیز به دست می‌آورد.

CryptosRUs نهایتا ویدئوی خود را با این گفته به پایان رساند که منتظر صعود باورنکردنی بیت کوین بمانید و بهتر از همین حالا خود مهیای آن روز کنید. او پیش‌بینی خود را بر اساس چرخه‌های چهار ساله‌ تاریخچه‌ای انجام داد و عنوان کرد که بیت کوین قرار است در سال‌های ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵ به رکوردهای جدیدی برسد.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:Crypto News