پارسیان کریپتو
خانهاخبارارز دیجیتالصرافی کوین بیس رسما وارد بازار کانادا شد
صرافی کوین بیس رسما وارد بازار کانادا شد عکس

صرافی کوین بیس رسما وارد بازار کانادا شد

August 14, 2023
35
0

صرافی کوین بیس (Coinbase) اعلام کرد که با همکاری شرکت تراست پیپلز (Peoples Trust)، بخشی از هولدینگ بزرگ پیپلز قصد ورود به بازار کانادا را دارد. این صرافی اعلام کرد که می‌خواهد با ارائه خدمات خود امکان دسترسی به اینتراک (Interac)، شبکه الکترونیکی بین بانکی کانادا را برای کاربران خود در این کشور فراهم کند. صرافی کوین بیس همچنین اعلام کرد استفاده از سرویس کوین بیس وان (Coinbase One) را برای مدت ۳۰ روز به صورت رایگان به مشتریان کانادایی خود می‌دهد. این سرویس دارای کارمزد صفر، پاداش‌های بالا و پشتیبانی ۲۴ ساعته است.

نانا موروگسان، معاون بین‌الملل و توسعه بازرگانی شرکت کوین بیس امروز در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد:

کانادا کشوری است که با توجه به آگاهی بالا از ارزهای دیجیتال، یک اکوسیستم پرشور فناوری دارد و به سمت داشتن چارچوب نظارتی قدرتمندی پیش می‌رود. این کشور موقعیت بسیار خوبی برای تبدیل شدن رهبر جهان در اقتصاد کریپتو را دارد. کانادا بازار بعدی کوین بیس است و از این رو، ما سرمایه‌گذاری چشمگیری در اینجا انجام می‌دهیم تا به کانادایی‌ها کمک کنیم به تمام مزایای ارزهای دیجیتال دسترسی پیدا کنند.

صرافی کوین با همکاری شرکت پیپلز تراست کمپانی امکان دسترسی به تراکنش‌های اینتراک را برای تمام کاربران کانادایی فراهم می‌کند. با این همکاری تراکنش‌های اینتراک امن‌تر و ساده‌تر شده و ارزهای دیجیتال برای میلیون‌ها شهروند کانادایی در دسترس‌تر قرار می‌گیرند. اینتراک شبکه بین بانکی بسیار محبوب کانادایی‌ها است، به‌طوری که بیش از ۵۰ درصد واریزهای مردم این کشور در ماه گذشته از طریق این سرویس انجام گرفته است.

علاوه بر این، صرافی کوین بیس قصد دارد حضور همه‌جانبه و قوی در بازار کانادا داشته باشد. به این جهت، کوین بیس در ماه‌های آینده احتمالا خدمات خود در بازار کانادا را افزایش می‌دهد. این کشور از لحاظ آگاهی در خصوص ارزهای دیجیتال در بین بازارهای بین‌المللی کوین بیس رتبه دوم را در اختیار دارد. در همین حال، کمیسیون اوراق بهادار انتاریو اخیرا نظرسنجی انجام داد که نشان می‌داد، بیش از ۳۰ درصد از مردم کانادا در طول سال ارز دیجیتال خریداری می‌کنند.

صرافی کوین بیس یکی از دو صرافی بزرگی است که در ماه‌های اخیر درگیر پرونده شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) بوده است. با این حال، کوین بیس مدعی است از آنجایی که بیش‌تر فعالیت این صرافی در خارج از مرزهای آمریکا است، نظارت بر این شرکت کریپتو از حوزه استحفاظی SEC خارج است. دو روز قبل، سناتور سینتیا لومیس حمایت خود از کوین بیس را اعلام کرد و گفت که نامه‌ای به دادگاه پرونده کوین بیس و SEC ارسال کرده است. این سناتور دوستدار ارزهای دیجیتال ضمن پشتیبانی از کوین بیس، از دادگاه درخواست لغو شکایت را کرده بود.

با پارسیان کریپتو همیشه در جریان آخرین اخبار و رویدادهای صنعت کریپتو و بازار ارزهای دیجیتال قرار بگیرید.
منابع:CoinGape