پارسیان کریپتو
خانهارز دیجیتالاِی کریپتو اِس
ACryptoS logoاِی کریپتو اِس
ACS
رتبه:#8881
0.00%
$0.4364
24 ساعت
بالا:$0.4364
پایین:$0.4364
ACS
دلار
تومان
ارزش اِی کریپتو اِس
حجم معامله 24 ساعت
$0
ارزش بازار
$0
حداکثر ارزش بازار
$320,382
سهم از بازار
0.00%
تعداد اِی کریپتو اِس
تعداد در گردش
$0
مجموع عرضه
734,125
حداکثر عرضه

قیمت اِی کریپتو اِس

درباره اِی کریپتو اِس (ACS)

قیمت امروز ارز دیجیتال اِی کریپتو اِس با نماد اختصاری ACS به ارزش 0.436 تتر، با احتساب نرخ تتر (Usdt Price) تومان معادل (Price-Toman) تومان است. در ۲۴ ساعت گذشته این قیمت 0 درصد تغییر را تجربه کرده است. در حال حاضر، میزان عرضه‌ی در گردش ACS به مقدار 0 بوده و ارزش بازاری معادل0 را دارا است. حجم معامله این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته0 بوده است. اِی کریپتو اِس ACS از نظر ارزش بازار یا مارکت کپ در رده 8881 قرار گرفته و سهم 0 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اخبار و مقالات
معرفی ارز دیجیتال Milady Coin؛ بررسی توکن LADYS و ویژگی های آن عکس
معرفی ارز دیجیتال Milady Coin؛ بررسی توکن LADYS و ویژگی های آن

ارز دیجیتال Milady یا توکن LADYS است که به عنوان یک میم کوین شناخته شده، پس از توییت‌های ایلان ماسک، میم کوین میلادی به مدت چند روز به‌عنوان یکی از ترندهای بازار ارزهای دیجیتال شناخته شد و توانست توجه و حمایت سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کند. اما Milady چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال Milady می‌پردازیم و به سوالاتی از قبیل ماهیت، عملکرد، ارزش و چشم‌انداز آینده آن پاسخ خواهیم داد.

April 23, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال آربیتروم؛  چگونگی عملکرد شبکه Arbitrum و توکن ARB عکس
معرفی ارز دیجیتال آربیتروم؛ چگونگی عملکرد شبکه Arbitrum و توکن ARB

آربیتروم یک راه‌حل‌های لایه ۲ است که تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تری را برای حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم ارائه می‌کند. در حالی که شبکه اتریوم برای بسیاری از افراد، شبکه قراردادهای هوشمند انتخابی است، می‌تواند در زمان‌های خاص و برای استفاده‌های خاص کند و گران باشد.
در موارد فعالیت زیاد، محدودیت‌های اتریوم آشکار می‌شوند؛ تراکنش‌ها گیر می‌کنند و سرفصل‌های خبری با کارمزد گاز 3 رقمی نشان داده می‌شوند. علاوه بر این، هنگام تلاش برای حل مشکل مقیاس پذیری، تمرکززدایی و امنیت یک بلاک‌چین نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
اینجاست که باید به فکر راه‌حل‌های دیگری باشیم. شبکه‌های لایه‌بندی لایه 2، مانند شبکه آربیتروم راه‌حل این مشکل هستند. اساساً، آنها به کاربران کمک می‌کنند تا اتریوم بدون پرداخت هزینه بالا امنیت بیشتری داشته باشد.
در این مقاله از پارسیان کریپتو شما را با این شبکه موفق و ارز آینده‌دار ARB آن آشنا می‌کنیم. همچنین 5 ولت مناسب برای نگهداری این ارز معرفی می‌نماییم.

April 22, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو؛ بررسی عملکرد kishu inu و آینده آن عکس
معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو؛ بررسی عملکرد kishu inu و آینده آن

کیشو اینو، ارزی دیجیتال در دسته میم‌کوین‌ها با ویژگی‌هایی منحصر به فرد نظیر عرضه بالا، سازوکار سوزاندن توکن و قابلیت استیکینگ است. این مقاله با بررسی جامع کیشو اینو، فرصت‌ها و ریسک‌های سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال پرپتانسیل را واکاوی می‌کند و نکاتی کاربردی را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.

April 22, 2024
0
0