پارسیان کریپتو
خانهارز دیجیتالساپ
SUP logoساپ
SUP
رتبه:#8590
0.05%
$4.6958
24 ساعت
بالا:$4.7025
پایین:$4.6928
SUP
دلار
تومان
ارزش ساپ
حجم معامله 24 ساعت
$0
ارزش بازار
$0
حداکثر ارزش بازار
$469,580
سهم از بازار
0.00%
تعداد ساپ
تعداد در گردش
$0
مجموع عرضه
0
حداکثر عرضه
100,000
0.00%

قیمت ساپ

درباره ساپ (SUP)

قیمت امروز ارز دیجیتال ساپ با نماد اختصاری SUP به ارزش 4.696 تتر، با احتساب نرخ تتر (Usdt Price) تومان معادل (Price-Toman) تومان است. در ۲۴ ساعت گذشته این قیمت 0.048 درصد تغییر را تجربه کرده است. در حال حاضر، میزان عرضه‌ی در گردش SUP به مقدار 0 بوده و ارزش بازاری معادل0 را دارا است. حجم معامله این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته0 بوده است. ساپ SUP از نظر ارزش بازار یا مارکت کپ در رده 8590 قرار گرفته و سهم 0 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اخبار و مقالات
معرفی ارز دیجیتال آپتوس؛ بررسی بلاکچین لایه اول Aptos و نحوه عملکرد آن عکس
معرفی ارز دیجیتال آپتوس؛ بررسی بلاکچین لایه اول Aptos و نحوه عملکرد آن

این مقاله به معرفی و بررسی ارز دیجیتال آپتوس می‌پردازد. آپتوس یک بلاک‌چین اثبات سهام مقیاس‌پذیر لایه 1 است که از زبان برنامه‌نویسی Move استفاده می‌کند. ویژگی‌های کلیدی آن شامل متمرکز نبودن، هزینه تراکنش پایین و امنیت بالا است. مقاله تاریخچه و سازندگان آپتوس، نحوه عملکرد، مزایا و معایب، و روش خرید و نگهداری این ارز را بررسی می‌کند. مزایای آپتوس شامل امنیت بالا، تراکنش‌های کم هزینه، قابلیت ارتقاء آسان و معاملات کارآمد است؛ اما از معایب آن می‌توان به ناشناخته بودن در بین کاربران، برخی قابلیت‌های آزمایشی و ناسازگاری با ماشین مجازی اتریوم اشاره کرد. در نهایت، پتانسیل و نقش مهم آپتوس در توسعه اقتصاد دیجیتال برجسته شده است.

April 23, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال آربیتروم؛  چگونگی عملکرد شبکه Arbitrum و توکن ARB عکس
معرفی ارز دیجیتال آربیتروم؛ چگونگی عملکرد شبکه Arbitrum و توکن ARB

آربیتروم یک راه‌حل‌های لایه ۲ است که تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تری را برای حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم ارائه می‌کند. در حالی که شبکه اتریوم برای بسیاری از افراد، شبکه قراردادهای هوشمند انتخابی است، می‌تواند در زمان‌های خاص و برای استفاده‌های خاص کند و گران باشد.
در موارد فعالیت زیاد، محدودیت‌های اتریوم آشکار می‌شوند؛ تراکنش‌ها گیر می‌کنند و سرفصل‌های خبری با کارمزد گاز 3 رقمی نشان داده می‌شوند. علاوه بر این، هنگام تلاش برای حل مشکل مقیاس پذیری، تمرکززدایی و امنیت یک بلاک‌چین نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
اینجاست که باید به فکر راه‌حل‌های دیگری باشیم. شبکه‌های لایه‌بندی لایه 2، مانند شبکه آربیتروم راه‌حل این مشکل هستند. اساساً، آنها به کاربران کمک می‌کنند تا اتریوم بدون پرداخت هزینه بالا امنیت بیشتری داشته باشد.
در این مقاله از پارسیان کریپتو شما را با این شبکه موفق و ارز آینده‌دار ARB آن آشنا می‌کنیم. همچنین 5 ولت مناسب برای نگهداری این ارز معرفی می‌نماییم.

April 22, 2024
0
0
معرفی صرافی کوین بیس؛ آموزش ثبت نام و خرید و فروش در Coinbase عکس
معرفی صرافی کوین بیس؛ آموزش ثبت نام و خرید و فروش در Coinbase

صرافی کوین بیس (Coinbase) از نظر حجم معاملات، از بزرگ‌ترین صرافی های رمزارز آمریکا و بزرگ‌ترین شرکت های رمزارزی دنیا به شمار می‌رود. در این مقاله از پارسیان کریپتو قصد داریم توضیح دهیم که صرافی کوین بیس چیست و موسس صرافی کوین بیس کیست. همچنین در مبحث آموزش صرافی کوین بیس به صورت گام به گام آموزش ثبت نام صرافی Coinbase را ارائه می‌کنیم. با ما همراه باشید.

April 10, 2024
2
0