پارسیان کریپتو
خانهارز دیجیتالتای
TAI logoتای
TAI
رتبه:#5149
4.29%
$0.0269
24 ساعت
بالا:$0.0270
پایین:$0.0257
TAI
دلار
تومان
ارزش تای
حجم معامله 24 ساعت
$11,433
ارزش بازار
$0
حداکثر ارزش بازار
$0
سهم از بازار
0.00%
تعداد تای
تعداد در گردش
$0
مجموع عرضه
0
حداکثر عرضه

قیمت تای

درباره تای (TAI)

قیمت امروز ارز دیجیتال تای با نماد اختصاری TAI به ارزش 0.027 تتر، با احتساب نرخ تتر (Usdt Price) تومان معادل (Price-Toman) تومان است. در ۲۴ ساعت گذشته این قیمت 4.294 درصد تغییر را تجربه کرده است. در حال حاضر، میزان عرضه‌ی در گردش TAI به مقدار 0 بوده و ارزش بازاری معادل0 را دارا است. حجم معامله این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته11,433 بوده است. تای TAI از نظر ارزش بازار یا مارکت کپ در رده 5149 قرار گرفته و سهم 0 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اخبار و مقالات
معرفی ارز دیجیتال BLUR؛ بررسی بازار خرید و فروش NFT بلر عکس
معرفی ارز دیجیتال BLUR؛ بررسی بازار خرید و فروش NFT بلر

BLUR، ارز دیجیتال بومی پلتفرم مبادله NFT بلر، با هدف ایجاد تحول در تعامل کاربران با دارایی‌های دیجیتال منحصر به فرد ظهور کرده است. این مقاله به بررسی جامع ویژگی‌ها، تاریخچه، عملکرد، مزایا و معایب احتمالی سرمایه‌گذاری در BLUR می‌پردازد و راهنمایی‌هایی را برای خرید و نگهداری این ارز دیجیتال ارائه می‌دهد.

April 23, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو؛ بررسی عملکرد kishu inu و آینده آن عکس
معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو؛ بررسی عملکرد kishu inu و آینده آن

کیشو اینو، ارزی دیجیتال در دسته میم‌کوین‌ها با ویژگی‌هایی منحصر به فرد نظیر عرضه بالا، سازوکار سوزاندن توکن و قابلیت استیکینگ است. این مقاله با بررسی جامع کیشو اینو، فرصت‌ها و ریسک‌های سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال پرپتانسیل را واکاوی می‌کند و نکاتی کاربردی را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.

April 22, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال آیکون؛ بررسی اینترنت بلاکچینی ICON و رمزارز ICX عکس
معرفی ارز دیجیتال آیکون؛ بررسی اینترنت بلاکچینی ICON و رمزارز ICX

آیکون یک پلتفرم بلاک‌چین است که هدف آن ایجاد یک اینترنت بلاک‌چینی برای اتصال شبکه‌های مختلف و تبادل داده و ارزش بین آنهاست. توکن ICX برای انجام تراکنش‌ها در این شبکه استفاده می‌شود. متن تاریخچه، نحوه عملکرد، مزایا و معایب، و نحوه خرید و نگهداری این ارز دیجیتال را شرح می‌دهد. همچنین درباره اجزای اصلی آیکون از جمله جامعه آیکون، نمایندگان جامعه، نودها و جمهوری آیکون توضیح می‌دهد. در پایان، به بررسی آینده و سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال می‌پردازد.

April 21, 2024
0
0