پارسیان کریپتو
خانهارز دیجیتالsimbawifhat
simbawifhat logo
SWH
رتبه:#5656
5.36%
$0.0000
24 ساعت
بالا:$0.0000
پایین:$0.0000
SWH
دلار
تومان
ارزش
حجم معامله 24 ساعت
$4,215
ارزش بازار
$0
حداکثر ارزش بازار
$0
سهم از بازار
0.00%
تعداد
تعداد در گردش
$0
مجموع عرضه
10,000,000,000
حداکثر عرضه

قیمت

درباره (SWH)

قیمت امروز ارز دیجیتال با نماد اختصاری SWH به ارزش 0 تتر، با احتساب نرخ تتر (Usdt Price) تومان معادل (Price-Toman) تومان است. در ۲۴ ساعت گذشته این قیمت 5.357 درصد تغییر را تجربه کرده است. در حال حاضر، میزان عرضه‌ی در گردش SWH به مقدار 0 بوده و ارزش بازاری معادل0 را دارا است. حجم معامله این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته4,215 بوده است. SWH از نظر ارزش بازار یا مارکت کپ در رده 5656 قرار گرفته و سهم 0 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اخبار و مقالات
معرفی ارز دیجیتال Milady Coin؛ بررسی توکن LADYS و ویژگی های آن عکس
معرفی ارز دیجیتال Milady Coin؛ بررسی توکن LADYS و ویژگی های آن

ارز دیجیتال Milady یا توکن LADYS است که به عنوان یک میم کوین شناخته شده، پس از توییت‌های ایلان ماسک، میم کوین میلادی به مدت چند روز به‌عنوان یکی از ترندهای بازار ارزهای دیجیتال شناخته شد و توانست توجه و حمایت سرمایه‌گذاران بسیاری را به خود جلب کند. اما Milady چه ویژگی‌هایی دارد؟ در این مقاله به بررسی ارز دیجیتال Milady می‌پردازیم و به سوالاتی از قبیل ماهیت، عملکرد، ارزش و چشم‌انداز آینده آن پاسخ خواهیم داد.

April 23, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال آربیتروم؛  چگونگی عملکرد شبکه Arbitrum و توکن ARB عکس
معرفی ارز دیجیتال آربیتروم؛ چگونگی عملکرد شبکه Arbitrum و توکن ARB

آربیتروم یک راه‌حل‌های لایه ۲ است که تراکنش‌های سریع‌تر و ارزان‌تری را برای حل مشکل مقیاس‌پذیری اتریوم ارائه می‌کند. در حالی که شبکه اتریوم برای بسیاری از افراد، شبکه قراردادهای هوشمند انتخابی است، می‌تواند در زمان‌های خاص و برای استفاده‌های خاص کند و گران باشد.
در موارد فعالیت زیاد، محدودیت‌های اتریوم آشکار می‌شوند؛ تراکنش‌ها گیر می‌کنند و سرفصل‌های خبری با کارمزد گاز 3 رقمی نشان داده می‌شوند. علاوه بر این، هنگام تلاش برای حل مشکل مقیاس پذیری، تمرکززدایی و امنیت یک بلاک‌چین نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد.
اینجاست که باید به فکر راه‌حل‌های دیگری باشیم. شبکه‌های لایه‌بندی لایه 2، مانند شبکه آربیتروم راه‌حل این مشکل هستند. اساساً، آنها به کاربران کمک می‌کنند تا اتریوم بدون پرداخت هزینه بالا امنیت بیشتری داشته باشد.
در این مقاله از پارسیان کریپتو شما را با این شبکه موفق و ارز آینده‌دار ARB آن آشنا می‌کنیم. همچنین 5 ولت مناسب برای نگهداری این ارز معرفی می‌نماییم.

April 22, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو؛ بررسی عملکرد kishu inu و آینده آن عکس
معرفی ارز دیجیتال کیشو اینو؛ بررسی عملکرد kishu inu و آینده آن

کیشو اینو، ارزی دیجیتال در دسته میم‌کوین‌ها با ویژگی‌هایی منحصر به فرد نظیر عرضه بالا، سازوکار سوزاندن توکن و قابلیت استیکینگ است. این مقاله با بررسی جامع کیشو اینو، فرصت‌ها و ریسک‌های سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال پرپتانسیل را واکاوی می‌کند و نکاتی کاربردی را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.

April 22, 2024
0
0