پارسیان کریپتو
خانهارز دیجیتالاستافای استیکد متیک
StaFi Staked MATIC logoاستافای استیکد متیک
RMATIC
رتبه:#9313
1.22%
$0.8740
24 ساعت
بالا:$0.8740
پایین:$0.8634
RMATIC
دلار
تومان
ارزش استافای استیکد متیک
حجم معامله 24 ساعت
$0
ارزش بازار
$0
حداکثر ارزش بازار
$33,993
سهم از بازار
0.00%
تعداد استافای استیکد متیک
تعداد در گردش
$0
مجموع عرضه
0
حداکثر عرضه
38,895
0.00%

قیمت استافای استیکد متیک

درباره استافای استیکد متیک (RMATIC)

قیمت امروز ارز دیجیتال استافای استیکد متیک با نماد اختصاری RMATIC به ارزش 0.874 تتر، با احتساب نرخ تتر (Usdt Price) تومان معادل (Price-Toman) تومان است. در ۲۴ ساعت گذشته این قیمت 1.223 درصد تغییر را تجربه کرده است. در حال حاضر، میزان عرضه‌ی در گردش RMATIC به مقدار 0 بوده و ارزش بازاری معادل0 را دارا است. حجم معامله این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته0 بوده است. استافای استیکد متیک RMATIC از نظر ارزش بازار یا مارکت کپ در رده 9313 قرار گرفته و سهم 0 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اخبار و مقالات
آینده بیت کوین؛ فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی Bitcoin عکس
آینده بیت کوین؛ فرصت‌ها و چالش‌های پیش روی Bitcoin

این مقاله با بررسی تاریخچه قیمت بیت کوین و تحلیل عوامل مؤثر بر آن، به ارزیابی آینده این ارز دیجیتال پیشرو می‌پردازد. ضمن واکاوی فرصت‌های پیش رو، چالش‌های اصلی فراروی بیت کوین نیز موردبحث قرار می‌گیرند. در پایان، به ریسک‌ها و مزایای بالقوه سرمایه‌گذاری در بیت کوین اشاره شده و توصیه‌هایی برای علاقه‌مندان به این حوزه ارائه می‌شود.

April 25, 2024
0
0
تفاوت بیت کوین و بلاکچین؛ فرق میان Bitcoin و Blockchain چیست؟ عکس
تفاوت بیت کوین و بلاکچین؛ فرق میان Bitcoin و Blockchain چیست؟

برای کسانی که به تازگی وارد دنیای ارزهای دیجیتال یا مفاهیم مرتبط با بلاکچین شده‌اند، همیشه امکان سوء تفاهم و اشتباه گرفتن یک موجودیت کریپتو با دیگری هست. یک مثال بارز از این اشتباه گرفتن‌ها، قیاس کردن مفهوم بیت کوین با مفهوم بلاکچین است. کسانی که اطلاعات زیادی درباره بلاکچین‌ها و محصولاتشان ندارند، همیشه بیت کوین را با کلیت بلاکچین اشتباه می‌گیرند. در این مقاله قصد داریم به این تفاوت‌ها بپردازیم و یکبار برای همیشه سوء تفاهم‌ها را برطرف کنیم.

April 25, 2024
0
0