پارسیان کریپتو
خانهارز دیجیتالآی ویل پوپ ایت ان اف تی
I will poop it NFT logoآی ویل پوپ ایت ان اف تی
SHIT
رتبه:#4056
1.59%
$0.0000
24 ساعت
بالا:$0.0000
پایین:$0.0000
SHIT
دلار
تومان
ارزش آی ویل پوپ ایت ان اف تی
حجم معامله 24 ساعت
$53,743
ارزش بازار
$0
حداکثر ارزش بازار
$0
سهم از بازار
0.00%
تعداد آی ویل پوپ ایت ان اف تی
تعداد در گردش
$0
مجموع عرضه
0
حداکثر عرضه

قیمت آی ویل پوپ ایت ان اف تی

درباره آی ویل پوپ ایت ان اف تی (SHIT)

قیمت امروز ارز دیجیتال آی ویل پوپ ایت ان اف تی با نماد اختصاری SHIT به ارزش 0 تتر، با احتساب نرخ تتر (Usdt Price) تومان معادل (Price-Toman) تومان است. در ۲۴ ساعت گذشته این قیمت 1.593 درصد تغییر را تجربه کرده است. در حال حاضر، میزان عرضه‌ی در گردش SHIT به مقدار 0 بوده و ارزش بازاری معادل0 را دارا است. حجم معامله این ارز دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته53,743 بوده است. آی ویل پوپ ایت ان اف تی SHIT از نظر ارزش بازار یا مارکت کپ در رده 4056 قرار گرفته و سهم 0 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.
اخبار و مقالات
معرفی ارز دیجیتال بلو اسپارو؛ گنجشک آبی دنیای رمزارز، در حال اوج گرفتن عکس
معرفی ارز دیجیتال بلو اسپارو؛ گنجشک آبی دنیای رمزارز، در حال اوج گرفتن

بلو اسپارو، ارز دیجیتال نوظهوری است که با فناوری پیشرفته، اکوسیستم پویا، و رویکرد انسان‌محور، در پی ایجاد تحولی بزرگ در صنعت بلاک‌چین است. این مقاله به بررسی جامع ویژگی‌ها، مزایا، و برنامه‌های آتی بلو اسپارو می‌پردازد و دلایل شهرت روزافزون آن را مورد تحلیل قرار می‌دهد.

April 21, 2024
0
0
معرفی ارز دیجیتال AIDOGE؛ رمزارز ای آی دوج ترکیب میم ها با هوش مصنوعی عکس
معرفی ارز دیجیتال AIDOGE؛ رمزارز ای آی دوج ترکیب میم ها با هوش مصنوعی

ارز دیجیتال ای آی دوج (AIDOGE) یک ارز دیجیتال جدید است که ترکیبی از ارز دیجیتال، هوش مصنوعی و میم کوین هاست. این ارز روی شبکه لایه دوم آربیتروم راه اندازی شده و هدف آن تولید محصولات مبتنی بر وب 3 و استفاده از قابلیت های هوش مصنوعی است. توکن AIDOGE این امکان را به کاربران می دهد تا با کمک هوش مصنوعی، میم های خلاقانه ایجاد کرده و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند. ویژگی های اصلی آن شامل مکانیسم رای گیری برای تعیین میم های جذاب، امکان استیکینگ توکن ها و دریافت پاداش است. ای آی دوج شباهت هایی با دوج کوین دارد اما تفاوت آن عرضه نامحدود و تعداد بسیار زیاد توکن هاست. آینده این ارز دیجیتال به پیشرفت هوش مصنوعی و استقبال کاربران از آن بستگی دارد.

April 21, 2024
0
0